KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528407
nr 1552 8407
Oidentifierad konstnär. Signerad, Carlos D, modell. Olja på duk, 79x64 cm, yttermått inklusive ram: 85x70 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:28:57
17/7 18:29:54
700 kr
17/7 20:23:58